خرید تشک آنلاین

انتخاب تشک برای کمردرد

تشک استاندارد و مناسب کمردرد

خرید تشک مناسب برای پیشگیری از کمردرد و دردهای عضلانی

خرید تشک مناسب و استاندارد برای کمردرد، ستون فقرات، گردن در سلامت بدن نقش مهمی ایفا میکند. زیرا که یک سوم عمر ما را خواب تشکیل میدهد و انتخاب تشک مناسب برای جلوگیری از کمردرد بسیار حائز اهمیت است. برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های عضلانی و استقامتی باید استفاده از تشک های غیراستاندارد، قدیمی و غیرقابل استفاده را کنار بگذارید. دیسک کمر از جمله بیماری هایی است که میتوان از آن به عنوان شایع ترن بیماری در این مقوله نام برد.

بنابر گزارشی از سوی سایت ایسنا  استفاده از تشک‌های طبی برای افرادی که بیماری‌های عضلانی و استخوانی دارند الزامی است. مناسب ترین و استاندار ترین تشک های طبی را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی سینا با بهترین کیفیت و  قیمت مناسب و حتی اقساطی پیدا کنید و از ضمانت و خدمات پس از فروش آن ها بهره‌مند شوید.

 

خرید تشک برای کمردرد

 

در زمان های گذشته گفته میشد تشک حتماً باید سفت باشد. تحقیقات نشان دهنده این مطلب هستند که توانایی تشک‌های معمولی نسبت به تشک‌های سفت بسیار بیشتر است. برای  مهار کردن کمردرد . خرید تشک مناسب میتواند تکیه‌گاه مناسبی برای بدن -از سر تا پا – باشد که حالت ستون فقرات را در همان وضعیت ایستاده نگه ‌دارد. در حین خرید تشک بیشتر به وضعیت قرار گرفتن شانه، باسن و کمر روی آن  دقت کنید. چون بشترین وزن بدن هنگام خواب روی این نقاط متمرکز میشود. زمانی دچار کمردرد میشوید که نتوانید به راحتی وزنتان را به آن تکیه دهید. یک تشک استاندارد برای کمردرد باید پارچه‌ای با دوخت محکم و جنس خوب داشته باشد. دوخت‌ها و طرح‌های برجسته بروروی تشک به کمر و بدن آسیب می رسانند، و البته که باید انعطاف‌پذیری بالایی باید داشته باشند تا بتوانند هر وزنی را تحمل کنند و زود گود یا پاره نشوند. یک تشک استاندارد مانند تشک ویستر دارای فنرهای قوی می باشد. از نشانه های مرغوب بودن کالای خواب و تشک میتوان از : نوع پارچه تشک، استحکام و مقاومت آن، نوع دوخت و شرایط آماده‌سازی و بسته‌بندی تشک نام برد.

تشک طبی مناسب برای کمردرد باید به اندازه‌ای سفت باشد که ستون مهره‌ها روی آن در “وضعیت عملکرد” یعنی همان مقدار انحنایی که در حالت ایستاده در کمر وجود دارد قرار بگیرد. نباید تشک آن قدر سفت باشد که این انحنا به طور کامل از بین برود یا آنقدر نرم باشد که بیش از اندازه انحنا پیدا کند، این امر باعث میشود فرد دچار کمردرد و درد های عضلانی بیشتری شود. خواب خوب بخش مهمی از سلامتی انسان را دربر میگیرد در نتیجه باید مراقب انتخاب های خود در زمینه خرید تشک و کالای خواب مناسب و استاندارد، باشیم.

تشک‌های نرم و یا طبی نرم در ردیف تشک هایی هستند که ساختار آنها فنری میباشد که فنر آنها به دو مدل فنر متصل و فنر منفصل تقسیم می‌شود. تشک‌های فنر منفصل مدرنترین تکنولوژی فنر در ساختار تشک نسبت به فنرمتصل میباشند که عمکرد هر کدام از این فنرها به صورت جداگانه میباشد و داخل پاکت در کنار هم چیده شده‌اند. قیمت تشک طبی ویستر فنر منفصل از انواع قدیمی‌تر بیشتر میباشد اما تشک فنر منفصل حالت ارتجاعی را به بغل دستی شما انتقال نمی‌دهد یعنی اینکه اگر شما از طرفی به طرف دیگر غلت زدید، می‌تواند تعادل میان کل تشک را برای شما فراهم کند. حالت تعادل تشک منفصل در مقایسه با تشک متصل بسیار بالاتر است.

تشک طبی برای کمردرد

با خرید تشک استاندارد با جراحی برای درمان کمردرد، خداحافظی کنید

معضلی که در حال حاضر جامعه  را به علت ایستادن های طولانی ، طرز نشستن بد، بلند کردن جسم سنگین ، بد خوابیدن و نامناسب بودن تشک ایجاد کرده است، کمردرد  و درد های عضلانی میباشد. و خیلی از افراد به علت درد شدید ترجیح میدهند که جراحی کنند اما همیشه این تنها ، راه حل نیست .
طبق گفته ی یان هریس ، استاد جراحی ستون فقرات ، جراحی یکی از پر ریسک ترین عمل های تهاجمی در دنیا میباشد که نه تنها بهبود نمیبخشد بلکه درد را به نقاط دیگر منتقل میکند.

ما راه حل بهتری را به شما پیشنهاد میدهیم

بنا بر اظهارات این جراح مطرح دنیا، از بهترین روش های بهبود کمردر، ورزش کردن و خرید تشک مناسب برای خواب میباشد. انجام روزانه ورزش های مناسب کمردرد، بافت های به هم چسبیده از هم جدا میشوند و باعث درد کاهش درد در کمر میشود.
تصور اشتباه این است که در هنگام درد باید استراحت کامل و بدون تحرک داشته باشین اما این کار چسبندگی بیشتر بافت ها و ضعیف تر شدن ماهیچه ها، و افزایش وزن را در پی دارد که تمام این موارد ذکر شده بجای از بین بردن مشکل آن را دوبرابر میکند. قابل ذکر است که حتمأ انجام حرکات فیزیکی تحت نظر پزشک معالج انجام گیرد زیرا یک حرکت اشتباه ممکن است عواقب غیر قابل جبرانی را برای شما به وجود میآورد.

انتخاب تشک مناسب و استاندارد قدم بعدی برای بهبود کمردرد است. ویژگی های تشک ویستر که یکی از مناسبترین تشکها برای کمردرد است و قیمت بسیار مناسبی از نظر اقتصادی نیز دارد.و حداقل میتواند فشار روانی مالی این قضیه رو نیز کمتر کند.

تشک تمام طبی بدون فنر از بهترین محصولاتی است که در این مورد کمک بسیار زیادی به کسانی که مبتلا به کمرد در هستند، میکند. با پارچه ولورمخصوص برای آرامش بیشتر با الیاف آنتی آلرژی و آنتی باکتریال و اسکلت مرکزی، فوم سرد فشرده با استحکام و دوام بسیار بالا و مکانیزم آسایس بخشی بالا و قابلیت دفع میکروب و باکتری و شکل گیری صحیح با آناتومی بدن میباشد.

جهت مشاهده محصولات تشک خوشخواب و تشک رویا بر روی آن کلیک کنید.

 

خرید قسطی تشک

2.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *