تاریخچه شرکت تشک ویستر

معرفی شرکت تشک ویستر

کارخانجات تولیدی و صنعتی ویستر یکی از بزرگترین زیر مجموعه های گروه سرمایه گذاری تات می باشد. که در بخش های صنعتی، بازرگانی و تولیدی به موفقیت های قابل توجهی دست یافته است. در تیرماه ١٣٨٥ در شهر صنعتی البرز قزوین در یک شیفت کاری شروع به کار کرد.

محیط داخلی کارخانه به صورت تمام اتوماسیون طراحی شده است. با توجه به اینکه تجهیزات و ماشین آلات مدرن از کشورهای مطرح در این صنعت تهیه شده و به عنوان مجهزترین کارخانه تولیدی تشک در کشور شناخته شده است. در تولید محصولات با کیفیت پیشقدم می باشد. نمای ساختمان های این شرکت از لحاظ معماری بسیار چشمگیر است. که از  سوی اداره کل صنایع استان قزوین حائز رتبه اول از نظر زیبایی معماری شناخته شده است.

شرکت ویستر با بهره گیری از توانمندیهای داخلی و نیروهای متخصص، مجرب و کار آزموده و با بکارگیری تجارب مهندسین آلمانی و با ایجاد اشتغال برای ١٥٠ نفر به صورت مستقیم و ٥٠٠ نفر به صورت غیر مستقیم ، انقلابی در صنعت تولید تشک ایران ایجاد کرده است.

مفتول های اسپانیایی مورد استفاده در این محصولات که بهترین نوع مفتول در جهان است. باعث راحتی و استحکام منحصر به فردی در تشک های ویستر می شوند. اسکلت مستحکم تشک های ما با لطافت الیاف کم تعرق و پارچه های ٧٠% کتان وارداتی را با استفاده از بروز ترین دانش فنی جهان در هم آمیخته می شود تا خوابی رویایی را به شما هدیه کند.

تاریخچه شرکت تشک ویستر

محصولات شرکت تشک ویستر:

محصولات شرکت تشک ویستر  به فرا خور مدل تشک از بهترین نوع Pocket Spring, Memory  Foam, Fiber Ball الیاف عطری غیر حساسیت زاست. که از پارچه های دارای کپسول هوا استفاده می شود. با توجه به پیشرفت های استاندارد های بهداشتی،کارگران کاملا اتوماتیک محصولات را تولید میکنند.

برای مشاهده محصولات تشک ویستر اینجا کلیک نمایید.

تاریخچه شرکت تشک ویستر

تاریخچه شرکت تشک ویستر

نیم نگاهی به اهداف و سیاست ها شرکت ویستر:

چند هدف اصلی و بنیادی که شرکت تشک ویستر اهمیت زیادی را به آنها اختصاص :

 • حداکثر سازی ثروت سهامداران
 • رشد
 • بقا
 • توسعه فرهنگ استفاده از تشک

اهداف به صورت زنجیره وار به هم مربوط است. هر کدام به تحقق دیگری کمک میکند. برای مثال : لازمه سودآوری و رشد مجموعه بالا بردن کیفیت خدمات و توسعه فرهنگ استفاده از تشک و  لزوم برتری خدمات استفاده بهینه از بیروی کارآمد و با انگیزه است .

تاریخچه شرکت تشک ویستر

هدف اصلی :حداکثر سازی ثروت سهامداران

اولین تاثیری که سود آوری بودن شرکت دربردارد حداکثر سازی ثروت سهامداران است. که می بایستی مترادف با حداکثر سازی بازدهی باشد، سود عنصر تامین کننده حیات شرکت در بلند مدت است، میان بقاء و سودآوری رابطه تنگاتنگ وجود دارد، و حداکثر سازی سهامداران به نوعی منافع مشتیران را نیز دربرمیگیرد. که هر دو به سود رساندن شرکت کمک میکنند.

نکته ای که قابل توجه در این مطلب میباشد ای است که در حداکثر سازی ثروت سهامداران نبایستی تضادی بین سودآوری و مشتری مداری ایجاد کند و  این دو بایستی مکمل و لازمه یکدیگر  باشند.

تاریخچه شرکت تشک ویستر

هدف دوم شرکت تشک ویستر : رشد

داشتن یک روند رشدی مناسب و متداول برای تحقق ایده های بزرگ یکیدیگر از اهداف شرکت تشک ویتسر بحساب می آید .نکته حائز اهمیت در مورد رشد شرکت، تاکید بر حکم رشد متعادل است و این بدان معناست که، رشد قسمت های مختلف می بایستی هماهنگ با دیگر ارکان شرکت باشد به عنوان مثال رشد شبکه نمایندگی ها می بایستی حتماً با رشد فروش تداوم داشته باشد و صرف رشد تعداد نمایندگیها جزء اهداف شرکت نمی باشد.

نکته دیگر آنکه نفوذ در بازار ها و گسترش فعالیت ها امکان رقابت در آینده را بیشتر کرده فضاهای سودآوری را گسترش خواهد داد. در واقع پس از ورود شرکت به بازارها تمرکز تلاشهای خود را بر تحقق اهداف رشد و توسعه شرکت قرار خواهیم داد. ما تلاش بر این داریم سهم قابل توجهی از بازار را بدست آوریم و این با رشد فروش نسبتاً بالا در سال های آتی امکان پذیر نیست.

تاریخچه شرکت تشک ویستر

 

هدف مهم دیگر شرکت ویستر: بقاء

وجود هدفی مانند بقاء و استمرار فعالیت باعث می شود تا تمامی تصمیم گیری ها با توجه به این افق زمانی بلند مدت صورت گیرد. اگر چه برخی تصمیم ها به سودآوری کوتاه مدت شرکت کمک کند ولی در بلند مدت بقای سازمان را به خطر می اندازد، در چنین مواقعی اولویت با بقای شرکت بوده و همانطور که گفته شد بقای شرکت اهیمت بیشری نسبت به اهداف دیگر دارد.

تاریخچه شرکت تشک ویستر

هدف غایی شرکت ویستر: توسعه فرهنگ استفاده از تشک

عدم اطلاع کافی افراد جامعه در مورد مزایای استفاده از محصول تشک ا با توجه به خصیصه فرهنگی ما تلاش بسیار گستره ای کرده ایم. تا با استفاده از همه امکانات موجود در دسترس بر توسعه فرهنگ استفاده از تشک تأثیر گذاریم، استفاده از عناصر ارتباطی همچون تبلیغات، نیروهای فروش کار آزموده با دانش بالا ، سیستم روابط عمومی قوی و کارآمد می تواند مفید واقع شود که در این راستا توان مالی شرکت هم در نظرگرفته شده است.

گارانتی محصولات شرکت تشک ویستر:

گارانتی به محصولاتی از شرکت ویستر که دارای برچسب مخصوص شناسایی و کد مخصوص ردیابی هستند، تعلق می گیرد. دوره گارانتی از زمان خرید تشک محاسبه می شود.  هرگاه عیب یا مشکلی کیفی در محصولات ایجاد شود. که شرکت ویستر نسبت به آن در مدت زمان مشخص تعهد نموده باشد، آن مورد شامل گارانتی و قابل بررسی است.

تاریخچه شرکت تشک ویستر

شرایط و مواردی که شرکت تشک ویستر خود را موظف به ارائه خدمات ضمانت نامه میداند:

 • افتادگی یا وارفتگی کناره های تشک
 • بیرون زدگی فنر/مفتول از بالا یا کناره های تشک
 • ایجاد هرگونه صدای ناهنجار از تشک
 • گود افتادگی سطح تشک
 • استشمام بوی نامطبوع از تشک
 • تغییر رنگ رویه ، لک و کثیف بودن تشک
 • پاره بودن تشک

تاریخچه شرکت تشک ویستر

شرایط و مواردی که شرکت تشک ویستر را از گارانتی  مبرا میکند:

 • از بین رفتن آهار اولیه تشک و افت سطحی آن به میزان ٢ سانتیمتر امری کاملا طبیعی می باشد.
 • لک یا کثیف شدن تشک به علت نگهداری ، پاره شدن رویه تشک در اثر خمیدگی،
 • برخورد با اشیاء تیز و برنده یا کشیده شدن و وسایل گرمازا مانند اتو و … بر روی سطح تشک
 • آسیب دیدگی تشک ناشی از حمل و نقل و جابجایی نادرست توسط مصرف کننده
 • آسیب دیدگی فنرها ناشی از فشار، ضربه یا وزن اشیاء یا افراد سنگین وزن
 • نامتناسب بودن اندازه تخت خواب با تشک و قرار دادن تشک بر روی سطوح ناهموار، مرطوب و مشبک
 • استفاده غیر استاندارد

موقعیت هایی هستند که پیش بینی نشده اند. اما با توجه به نظر کارشناسان شرکت ویستر در مورد آن تصمیم گیری می شود.

مصرف کنندگان می بایست دقت نمایند. که هنگام دریافت تشک موارد کیفی فوق را به صورت کامل بررسی نمایند. و در صورت بروز مشکل، آن را به مسئولین گزارش دهند.

. .

5 ستاره و جایزه page