بهترین خدمات مجموعه بازرگانی سینا در ایران

تخفیفات استثنایی تمامی محصولات از10% الی 30%

در مجموعه بازرگانی سینا شما می‌توانید تمام تشک ها را از هر نوع برندی با هر سایزی با تخفیف دائمی سفارش دهید.

شرایط خرید و فروش اقساطی تشک

 

مجموعه بازرگانی سینا درجهت کاهش قیمت های تمام شده محصولات واحد تولیدی خود، با کاهش هزینه های جانبی، افزایش تولید، حذف واسطه‌ها، به حداقل رساندن سود و همچنین حفظ کیفیت مطلوب توانسته محصولات تشک وکالای خواب را باقیمت استثنایی 10% الی 30% کمتر از نرخ‌های رایج در بازار داخلی برساند.

شرایط خرید و فروش اقساطی تشک

 

در مجموعه بازرگانی سینا شما می‌توانید تمام محصولات را با تخفیف ویژه دائمی تهیه کنید.

خرید با تخفیف دائمی

مجموعه بازرگانی سینا با تجربه‌ای بیش از حدود 10 سال فعالیت به صورت سنتی در بازار کسب و کار تشک و کالای خواب توانسته است با تجربه و دانشی به روز به صورت تخصصی و حرفه ای با راه اندازی اولین و بزرگترین سایت آنلاین فروش تشک و کالای خواب مرکزی همواره تخفیف را ارائه کند.

پیش از راه اندازی سایت فروشگاه آنلاین سینا، مجموعه ما با فعالیت فروشگاهی متعدد در نقاط مختلف و پرترد شهر با داشتن نیروی کار زیاد و اجاره های فراوان فروشگاه‌ها و انبار و همچنین مالیات و عوارض شهرداری و بیمه کارکنان امکان ارائه تخفیفات حداکثری تا 30 درصد برای مشتریان را نداشته است.

اما بعد از راه اندازی بزرگترین فروشگاه آنلاین تشک با کاهش هزینه های زیرساختی و جانبی کسب و کار و استفاده از نیروی متخصص حوزه های کسب و کار آنلاین توانسته است مرکزی همواره تخفیف را معرفی کند.

توجه به شرایط بازار کشور و تورم سالیانه 25 تا 80 درصدی توانستیم با تغییر سبک از فروشگاه‌های حضوری به فروشگاه آنلاین همچنان تخفیفات خود را ارائه دهیم و مجموعه بازرگانی سینا را به عنوان اولین فروشگاه همواره تخفیف در کشور معرفی کنیم.

برای همین ما در مجموعه بزرگ بازرگانی سینا در تمام طول سال می‌توانیم روی تمام محصولات تشک خواب، باکس‌ها و کالای خواب تخفیف 10 تا 30 درصدی همیشگی و شگفت انگیز ارائه دهید. 

برند تشک های اقساطی در فروشگاه اینترنتی سینا شامل تشک رویاتشک خوشخوابتشک ویستر | تشک ایپک | تشک سیرن | تشک پلنت | تشک ینا

4/5 - (1 امتیاز)