خرید تشک رویا

همه آنچه که درباره خرید تشک رویا باید بدانید

مرکز تشک رویا کالای خواب رویا محافظ رویا قسطی ارسال رویا رایگان اولین سایت فروش تشک رویا در ایران بهترین فروشگاه تشک خواب کمترین قیمت تشک رویا خوشخواب خرید قسطی

خرید انواع مدل‌های تشک رویا با تضمین کمترین قیمت + بهترین خدمات + شرایط اقساط بدون بهره + ارسال رایگان

خرید تشک رویا طبی یا مدیکال | تشک طبی رویا مدیکال رویا

تشکهای طبی رویا با نام تشک مدیکال رویا شناخته می‌شوند.

شرکت رویا برخلاف بسیاری از تولید کنندگان تشک به خودی خود در کارخانه رویا اسفنج تراکم بالا با تکنولوژی روز دنیا با دستگاه‌های تخصصی تشک رویا تولید می‌کند. لازم به ذکر است که بیشتر یا تمام تولیدکنندگان تشک در ایران اسفنج بکار گرفته شده در تشک را بیشتر از تولیدکننده‌های اسفنج تهیه می‌کنند.

چرخه اختصاصی تولید اسفنج با کیفیت رویا توانسته است تشکهای طبی رویا را متمایز کند بنابراین تشک طبی رویا را به یکی از مرغوبترین تشکهای مدیکال بازار با قابلیت تحمل وزن و همچین طول عمر زیاد در مقایسه با دیگر تشکهای رقیب تبدیل کرده است.

اهمیت اسفنج در ساخت تشک بسیار زیاد است چرا که اسفنج ها یکی از متریالها و مواد مهم در ساختار تشک هستند که باعث کاهش لرزش و ارتعاش در هنگام حرکت روی تشک یک نفره رویا و تشک دو نفره رویا می‌شوند. 

تشکهای اسفنجی طبی بدون فنر به طور کلی با آناتومی ستون مهره و بدن بهتر منطبق می‌شوند و می‌توانند فشار روی ستون مهره و گردن را کم کنند.

خرید تشک رویا طبی یا مدیکال | تشک طبی رویا مدیکال رویا

تشک فنر منفصل رویا یا فنر پاکتی رویا ( خرید تشک رویا اولترا)

تشک رویا را شاید بتوان به عنوان اولین تولید کننده تشکهای فنر منفصل یا تشک فنر پاکتی یا پاکت اسپرینگ دانست. چرا که برند رویا همواره برای بروز رسانی محصولات با دانش روز دنیا تلاش کرده است جایگاه مهم و کلیدی خود را در تولید کالای خواب با کیفیت از آن خود کند.

مهم است بدانیم که تعداد فنر در تشک های فنر منفصل رویا به نسبت دیگر مدلهای تشک رویا بیشتر است. در تشکهای اولترا فنرها به صورت جدا در روکش یا پاکت پارچه ای قرار دارند و از قسمت وسط به هم وصل می‌شوند تا در وسط تشک فیکس شوند.

در تشک فنر پاکتی رویا هر فنر مستقل از دیگر فنرها عمل می‌کند و به این طریق کمترین میزان لرزش و ارتعاش به دیگر تشک‌ها خواهد رسید. اما در تشکهای فنر متصل رویا یا تشک بونل رویا حرکت هر فنر باعث لرزش فنرهای دیگر هم خواهد شد و به همین دلیل به تشکهای فنری لرزشی معروف هستند که بیشتر برای کودکان و سبک وزنها مناسب هستند.

تشک فنر منفصل با هدف کاهش میزان ارتعاش تشک فنر متصل ایجاد شد. از طرفی باید بدانیم لایه های اسفنجی که در تشک پاکتی رویا بکار می‌رود دارای راحتی بالاست و از نظر درجه سختی و سفتی به سه سطح متوسط استاندارد و نرم تقسیم می‌شود.

نوع پارچه بکار رفته از نوع گرد بافت با نقش دوزی است و در این نوع تشک ها لایه ترموباند بکار رفته است تا جریان هوا در سطح و بین لایه های تشک حرکت کند و میزان عرق کردن بدن هم کمتر شود.

تشک فنر منفصل رویا یا فنر پاکتی رویا ( تشک رویا اولترا)

تشک فنر متصل رویا (خرید تشک رویا بونل)

تشک فنر متصل رویا با نام تشک بونل رویا شناخته می‌شوند.

اگر تمام مدلها و برندهای تشک را بررسی کنید خواهید دید که تمام برندها تشکهای ارزان قیمت و مقاوم را تولید می‌کنند تا بتوانند تمام مشتریان را هدف قرار دهند. بونل رویا از نوع تشکهای اقتصادی است.

تشک فنر متصل رویا یا تشک بونل رویا را می‌توان تشکهای عمومی در نظر گرفت که در جاهای مختلف به خاطر ارزان بودن از آن استفاده می‌شود. علت نامگذاری بونل برای تشکهای فنر متصل این است که برند رویا از جنس فنر بونل در تولید تشک فنر متصل استفاده کرده است.
فنرهای بونل حالت نرمی ارتجاعی و برگشت‌پذیری بیشتری نسبت به بقیه فنرهای بکار رفته در تشکهای مختلف دارد. جنس و کیفیت فنرهای بونل متفاوت است و همین تفاوت کیفیت می‌تواند باعث تفاوت قیمت تشک بونل رویا در انواع مختلف نیز باشد.

در این مدل تشکها نیز رویا اقدام به تولید فنر بونل کرده است پس برای تشکهای فنر متصل از فنرهای ساخته شده توسط خود کارخانه رویا استفاده می‌شود.

برای جلوگیری از آسیب فنر متصل به لایه اسفنج شرکت رویا از نمد ترموفلت استفاده کرده است. همچنین داشتن لایه های مختلف اسفنج در متریال تشک و الیافهای با کیفیت می‌تواند تشکهای بونل رویا را از نوع خوب تشکهای فنر متصل ارزان به حساب آورد.

تشک فنر متصل رویا تشک بونل رویا ، تشک رویا بونل فنر متصل