تشک رویا دیجی کالا 

آشنایی کامل با تشک رویا دیجی کالا 

بررسی تخصصی تشک رویا دیجی کالا 

پیشنهاد ویژه تشک رویا دیجی کالا 

شرایط خرید اقساط تشک رویا دیجی کالا 

Memory Layers

Orthopedic

Eco Materials

Double Sized

Perfectly Quiet

Cooling Top

اندازه تشک رویا استانداردهای مهم اندازه تشک را بدانیم.

سوال مهمی که همیشه قبل از خرید برای ما وجود دارد اندازه تشک است ؟

چه تشکی با چه اندازه ای باید بخریم ؟

به سادگی باید بدانیم تشک ۳ بعد دارد طول عرض و ارتفاع یا ضخامت. تمام شرکت های تولید کننده تشک از جمله کارخانه شرکت تشک رویا باید ابعاد استاندارد را رعایت کنند.

طول تشک رویا : 200 سانتیمتر

ابعاد استاندارد تشک در برند رویا مانند همه برندهای دیگر دارای ۲۰۰ سانتیمتر طول (طول ۲ متر) است.

عرض تشک رویا از 90 تا 200 سانتیمتر

عرض تشک ها به صورت استاندارد دارای اندازه ۹۰ تا ۲۰۰ سانتیمتر است. پس در هنگام خرید با عرض ۹۰ سانتیمتر، عرض ۱۰۰ سانتیمتر، عرض ۱۲۰ سانتیمتر، عرض ۱۴۰ سانتیمتر، عرض ۱۶۰ سانتیمتر، عرض ۱۸۰ سانتیمتر و عرض ۲۰۰ سانتیمتر مواجه خواهید شد.

اندازه تشک

اینکه تشک با چه عرضی بخرید کاملا وابسته به هدف نوع خواب شما دارد.

ارتفاع تشک رویا 17 تا 39 سانتیمتر

ارتفاع استاندارد تشک از ۱7 تا ۳۹ سانتیمتر است که این ارتفاع به عوامل مختلفی از جمله کیفیت تشک، کاربرد تشک و نوع تشک بستگی دارد. اینکه یک تشک چه ضحماتی داشته باشد وابسه به این عوامل است.

تا اینجا به صورت کلی متوجه شده ایم که تشک دارای اندازه استاندارد است و تمام کارخانه های تولید تشک از جمله شرکت تشک رویا باید این استاندارد را رعایت کنند. دقت کنید که عرض و ارتفاع تشک تا ۵ سانتیمتر ممکن است کم و زیاد داشته باشد به خاطر اینکه تولیدات تشک و دستگاه تولید تشک این میزان خطا را خواهد داشت.

انتخاب ابعاد مناسب تشک رویا

پس برای راهنمایی از اندازه تشک و آن تشک استانداردی که شما باید تهیه کنید با کارشناسان ما به صورت رایگان و آنلاین یا تلفنی ارتباط برقرار نمایید.

تشک طبی رویا : تشک مدیکال رویا

اولین سوال که در خرید تشک برای هر فردی پیش می آید این است که اصلا تشک طبی رویا یعنی چه ؟ و اینکه چه تشکی را تشک طبی در نظر بگیریم و چه تشکی تشک غیر طبی است ؟

تشک طبی رویا چگونه است؟

به صورت ساده یادمان باشد که به تشک های که از نوع خاصی اسفنج در آن استفاده شده است و متریال به گونه ایست که می تواند برای افراد اسیب دیده بیشتر استفاده شود تشک طبی گفته می شود.

کارخانه شرکت تشک رویا با تولید اسفنج ویژه برای تشک های طبی تلاش نموده است تا کیفیتی متفاوت از تشک طبی روانه بازار کند. تشک طبی رویا طبق ادعای کارخانه تشک رویا دارای مقاومت بالا و طول عمر زیاد است اما اینکه این مسئله چقدر صحت دارد نیاز به بررسی توسط کارشناسان تخصصی این حوزه دارد.

عموما تمام کارخانه ها از متریال و موادی که در بازار موجود است برای تولید تشک استفاده می کنند اما تشک رویا سالهاست که اسفنج خود را تولید میکند که به علت تیراژ بالای تولید تشک رویا این امر عقلانی به نظر می رسد.

چرا نوع اسفنج به کار رفته در تشک طبی رویا و تشک های مدیکال مهم است ؟

این سوال ازین جهت مهم است که باید بدانیم برای کم شدن نوسان و لرزش روی تشک باید از مواد متریال و اسفنجی در تشک استفاده شود که حرکات ریز و لرزشهای نوسانی غیر قابل لمس را به کمترین حد برساند تا بتوانیم به آن تشک تشک طبی یا مدیکال بگوییم.

هدف تشک طبی رویا یا تشک مدیکال رویا تطابق بهتر با ساختار بدنی و آناتومی ستون مهره است تا بتواند میزان فشار ناشی از وزن و جاذبه را روی ستون مهره کمک کند.

تشک فنر منفصل رویا : تشک فنر پاکتی رویا

تشک فنر منفصل یا تشک فنر پاکتی یا تشک رویا اولترا

کارخانه تشک رویا را شاید بتوانیم اولین شرکتی بدانیم که تشک فنر متصل ارائه داد. البته این نه اختراع کارخانه تشک های رویا است نه ویژگی منحصر به فرد. سالهاست که در دنیا تشک فنر منفصل تولید و ارائه می شوند.

در تشک فنر منفصل یا تشک رویا اولترا تعداد فنرهای داخل تشک بیشتر است. هر فنر در روکش مجزا (شبیه جوراب یا پاکت) قرار داده می شود و در سطح تشک پخش می شود و از مرکز به هم متصل هستند. 

بنابراین با این شیوه هر فنر به صورت مستقل عمل میکند چرا که حرکت فنر وابسته به فنرهای دیگر نیست به همین دلیل به این نوع تشک ها تشک فنر منفصل گفته می شود.

نوع دیگر تشک‌ها تشک فنر متصل است که به آن تشک بونل هم می گویند و در این تشک ها همه فنر ها با هم متصل هستند و حرکت یک فنر روی بقیه فنرها اثر می گذارد و باعث ایجاد نوسان در طول تشک خواهد شد.

دلیل تولید تشک فنر منصل همین بود تا بتوانند حرکات نوسانی ایجاد شده به دلیل فنر دیگر را کم و کمتر کنند پس تشک فنر منفصل ساخته شد. 

در تشک فنر پاکتی یا فنر منفصل اسفنج به روش مختلفی جایگذاری می شود بنابراین درجه سختی تشک ویژه و تشک دارای راحتی متفاوتی نسبت به تشک های دیگر است.

لایه های که در تشک فنر منفصل رویا بکار می رود از نوع ترموباند است و در گردش هوا و کاهش ایجاد عرق و رطوبت می تواند موثر باشد.

در مورد تشک فنر منفصل یا تشک فنر پاکتی یا تشک رویا اولترا سوال بیشتر دارید پس آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان از کارشناسان مجموعه بازرگانی سینا بپرسید.

بونل مترس یا تشک رویا بونل چیست ؟

سریع و ساده باید با انواع تشک و فنر آشنا باشیم اگر جایی به شما گفتند این تشک از نوع تشک بونل است باید بدانید منظور فنر متصل است.

عموما تشک های فنر متصل خصوصا در شرکت تشک رویا به تشک های اقتصادی معروف هستند چرا که نوع تولید و متریال بکار رفته در تشک بونل بگونه‌ایست که برای مشتری هم مقرون به صرفه و ارزان باشد و هم طول عمر بالای داشته باشد.

برند رویا در بیشتر محصولات تشک خود از فنر متصل (تشک بونل رویا) استفاده می کند تا بتواند علاوه بر تولید بیشتر سود بیشتری هم از فروش انواع تشک رویا به دست بیاورد.

علت نامگذاری تشک بونل هیچ مکانیزم تخصصی نیست و فقط وابسته به علاقه تولید کننده تشک رویا این نامگذاری انجام شده است در واقع یک نوع دسته بندی برای تشک های است که با فنر متصل تولید می شوند.

تشک بونل رویا یا تشک فنر متصل رویا دارای خاصیت نوسان و ارتجاع بالایی است و به گفته کارخانه رویا در برابر وزن هم مقاوم است. 

آنچه که باید بدانید این است که قطر فنری که در بدنه تشک بکار گرفته می شود چقدر است که این قطر بستگی به نوع محصول متفاوت است.

تلاش کارخانه رویا این است که بتواند با فنرهای مرغوب تشک های با کیفیت و به صرفه ای را به مشتریان عرضه کند. برای همین منظور سعی شده است تا با نمد و اسفنجی که در داخل تشک بکار گرفته می‌شود علاوه بر حفظ حالت فنر میزان ارتجاع فنر هم تنظیم شود.

آیا تشک فنر متصل رویا یا تشک بونل رویا بخریم یا نخریم این سوال را از کارشناسان ما به صورت رایگان بپرسید.

شرایط متنوع خرید با تخفیف
انتخاب هدفمند تشک رویا

تاج و باکس رویا

باکس رویا چیست و چه کاربردی دارد ؟ آیا خرید باکس تشک رویا ضروری است ؟

به سادگی باید بدانیم برای استفاده از تشک رویا باید بتوانید آن را در جای مناسبی قرار دهید که علاوه بر ثابت نگه داشتن تشک برای خوابیدن آرام و راحت، ارتفاع مناسب تشک رویا از زمین هم ایجاد شود تا به راحتی بتوانید بخوابید و از روی تشک بلند شوید.

برای همین منظور نسبت به هر تشک می توانید از باکس تشک‌رویا هم استفاده کنید.

بسیاری در ایران به جای استفاده از باکس تشک رویا برای خود طبق سلیقه شخصی و با توجه به دیزاین اتاق خواب تخت خواب یک نفره یا تخت خواب دو نفره طراحی می کنند یا سفارش می دهند.

باکس رویا با طراح های مختلفی ارائه شده است تا بتواند اندکی نیاز زیبایی مشتریان خود را نیز پوشش دهد. برای همین منظور تلاش شده است با پارچه دوزی سه لایه شکلی زیبا و متناسب با نوع تشک هم ایجاد شود.

باکس تشک دارای جنس و ابعاد مختلفی است و برای اینکه بهتر بتوانید باکس مناسب خود را تهیه کنید حتما توصیه میکنیم به صورت رایگان آنلاین و تلفنی از مشاوران ما کمک بگیرید.

در تاج باکس رویا چوب از جنس ام دی اف در رنگهای مختلف بکار رفته است.

به صورت عمومی تاج و باکس رویا از جنس فلز و چوب هستند. در بعضی از باکس پایه چرخشی با جنس پلاستیک بکار برده شده است تا علاوه بر تاثیر در وزن باکس تشک رویا قابلیت حمل و جابجایی نیز ساده باشد.

شما در بازار تشک و باکس تشک‌رویا با انواع مختلفی از باکس با کیفیت تولید متفاوت و اندازه و ابعاد مختلف مواجه خواهید شد. اما چه باکس تشکی برای شما استاندارد و مناسب است باید توسط کارشناسان تخصصی با ۲۰ سال تجربه تشریح و آموزش داده شود.

محافظ تشک رویا

محافظ تشک چیست و چه کارایی دارد و چرا تهیه محافظ تشک رویا در کنار خرید تشک رویا ضروری است.

خب به سادگی باید بدانیم که تشک یک محصول بهداشتی است و برای حفظ تمیزی و دور ماندن از هر نوع میکروب باید از تشک حفاظت کرد. پس علاوه بر بهداشت شخصی برای حفظ بهداشت تشک باید بتوانیم از یک وسیله محافظتی مثل محافظ تشک رویا هم کمک بگیریم.

محافظ تشک می تواند جلوی خیس شدن و ورود آب به تشک را بگیرد. زمانی که تشک خیس شود احتمال رشد قارچ و میکروب درون اسفنج ها و بافت تشک رویا بیشتر خواهد شد.

محافظ تشک رویا علاوه بر حفاظت تشک می تواند در حفظ زیبایی تشک و تخت هم موثر باشد.

محافظ تشک باید قابل شستشو باشد و هر زمان که بدن یا ملحفه کثیف روی آن قرار بگیرد هر چند بار در هفته می توان آن را طبق قواعد شرکت تشک رویا شست و دوباره استفاده کرد.

محافظ تشک‌رویا به دلیل داشتن منفذ در دیواره های خود امکان داشتن گردش هوا را در سطح تشک فراهم می کند و این امر می تواند به حفظ تمیزی و کیفیت تشک رویا کمک نماید.

محافظ تشک هم از طریق فروشگاه آنلاین سینا با کمترین هزینه در ایران برای شما قابل تهیه است.

دامنه قیمت محافظ تشک از 100 هزار تا 400 هزار تومان

آشنایی با کارخانه برند تشک رویا

شرکت رویا در سال 1363 با بکارگیری ماشین های پیشرفته با دانش فنی روز و نیروی تخصصی توانمند خود تاسیس شد و توانست مرغوب ترین انواع تشک فنرمنفصل (فنر پاکتی)، فنری و اسفنجی را به همراه کالاهای جانبی خواب مثل محافظ تشک، تشک میهمان، بالش، تخت با رویه پارچه و تاج تولید میکند.

سالیان است که رویا تلاش کرده خود را به تولید جهانی رساند و به عنوان یکی از تولید کننگان برتر ایرانی تشک شناخته شده است.

کارخانه رویا حدودا 35 سال است که مسیری رو به رشد را طی کرده است تا بتواند خود را به عنوان برندی پیشرو در تشک و کالای خواب ایران معرفی کند.

شرکت رویا با تولیدات متنوع تشک توانسته است جایگاهی مهم در ارائه تشک های با کیفیت در بین تمام برندهای تشک کسب نماید.

تولید تشک در کارخانه رویا با دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک انجام می شود. و البته برخلاف آنچه در سایت های فروش تشک گفته می شود تشک رویا فقط به علت قدمتی که در عرضه تولید تشک خواب دارد شناخته شده است.

هدف شرکت رویا همواره ارائه تنوع در محصولات تشک رویا و کالای خواب رویا بوده است. کارخانه تشک رویا به صورت مویرگی در سراسر ایران اقدام به اعطای نمایندگی نموده است و برای خرید باید شما دقت کنید که مدل های تشک‌های رویا را از کدام نمایندگی خریداری می کنید. چرا که هر نمایندگی بر اساس توانایی خود خدمات متفاوتی ارائه می دهد.

سوالات متداول درباره تشک رویا

ممکنه شما هم سوال داشته باشید پس تو قسمت سوالات حتما بپرسید.
برند رویا در کارخانه انحصاری به تولید محصولات و کالای خوابی میپردازد که مواد اولیه را تماما خود تولید میکند و این شاخصه نسب به باقی برندها امتیاز محسوب می‌شود. اما اینکه کیفیت تشک این برند چگونه است باید هر مدل را با مدل هم رده و هم قیمت در سایر برندها بررسی نمود.
برای بررسی و مقایسه دقیق هر مدل رویا با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.
هر شرکت وابسته به هدف گذاری در بیزینس و جذب مشتری و وابسته به چرخه تولید خود برای هر محصول قیمت اولیه مشخصی تعیین می‌کند. شرکت رویا چند سالیست تفاوت قیمت و افزایش قیمت تولید را نشان داده است که از نظر بسیاری از خریداران قیمت های اولیه بالاست.
قطعا شما می توانید از طریق فروشگاه بازرگانی سینا کمترین قیمت انواع مدلهای تشک های رویا را بخرید. مجموعه بازرگانی سینا به دلیل داشتن تمام برندهای تشک و خدمات بیشمار توانسته است قیمت اولیه تمام محصولات شرکت رویا را به کمترین حد برساند.
در فروشگاه بازرگانی سینا تمام برندهای تشک یکجا کنار هم گرد آمده است تا شما بتوانید علاوه بر بررسی دقیق و کارشناسی هر محصول بتوانید با مقایسه بین برندها از قیمت تا کیفیت محصول مناسب خود را انتخاب کنید.
بله و قطعا این فکر ایده مناسبی است تا بتوانید تشک مناسب خود را تهیه کنید. لازم است یاد آوری کنیم که فروشگاه اینترنتی بازرگانی سینا تنها فروشگاهی است که امکان مقایسه حضوری و آنلاین را برای خرید تشک فراهم نموده است. پس با مراجعه به فروشگاه حضوری در غرب و شرق تهران امکان تست تمام تشک ها از تمام برندها را خواهید داشت.
در فروشگاه اینترنتی بازرگانی سینا که بزرگترین مرجع تشک و کالای خواب ایران است می توانید با خیال راحت هر نوع تشک را انتخاب کنید. به دلیل ارزان بودن و خدمات بیشمار مجموعه بازرگانی هیچ فروشگاهی قابل رقابت با آن نخواهد بود. 

 

برخلاف آنچه که تمام سایت های فروشگاهی آنلاین تشک می گویند دقت کنید که برای خرید یک تشک اصل فقط داشتن نماد الکترونیک کفایت نمی کند. در واقع نماد الکترونیک فقط برای اخذ درگاه بانکی با هزینه اندک سالیانه اعطا می شود و بسیاری از فروشگاه های آنلاین اخذ این نماد را اعتبار خود می دانند که این کاملا اشتباست.
پس چه باید کرد ؟ دقت کنید که از فروشگاه آنلاینی که خود معرف شرکت و مجموعه بازرگانی ثبت شده است و نمایندگی برندهای تشک را دارد مثل فروشگاه بازرگانی سینا خرید کنید. چرا که فقط در این صورت تضمین ارسال کالای اصل برای شما وجود خواهد داشت.
قیمت یک تشک به عوامل مختلفی از جمله سایز و اندازه تشک، کیفیت مواد و متریال بکار رفته شده در ساختار تشک، نوع فنر تشک و ارتفاع تشک و میزان سفتی اسفنج در هسته مرکزی تشک بستگی دارد. از بین مدل‌های مختلف می‌توان گفت تشک بونل رویا قیمت مناسب‌تری دارد.
از بین مدل‌های مختلف می‌توان گفت تشک های طبی رویا قیمت بیشتری دارد. و از بین سایزهای مختلف تشک های دو نفره گران قیمت تر هستند.
بیشتر تشک های محبوب در بازار آنلاین و حضوری تشک را می‌توان در بازه قیمتی بین 3.750.000 تومان تا 7.75۰.۰۰۰ تومان دید.
تمام برند های محبوب تشک در فروشگاه بازرگانی سینا موجود هستند. برند های محبوب تشک عبارتند از برند خوشخواب, برند رویا, برند ویستر, برند سیرن، برند ایپک، برند برن، برند زست, …
 

برای بررسی لیست قیمت بروز هم می‌توانید با کارشناسان مجموعه بازرگانی سینا به صورت آنلاین و تلفنی ارتباط برقرار کنید و هم به این بخش مراجعه نمایید.

لیست قیمت تشک رویا

لیست قیمت بروز تشک رویا

لیست قیمت نمایندگی تشک رویا

لیست قیمت همکار تشک رویا

لیست قیمت فروشنده تشک رویا

لیست قیمت مجاز تشک رویا

لیست قیمت ثابت تشک رویا

لیست قیمت متغییر تشک رویا

لیست قیمت قبل از عید تشک رویا

لیست قیمت امروز تشک رویا

لیست قیمت با تخفیف تشک رویا

لیست قیمت اقساطی تشک رویا

لیست قیمت جشنواره تشک رویا

لیست قیمت دست دوم تشک رویا

لیست قیمت تشک طبی رویا

لیست قیمت تشک دو نفره رویا

لیست قیمت تشک یک نفره رویا

لیست قیمت تشک 

برای بررسی شرایط و امکانات خرید اقساطی حتما با کارشناسان مجموعه بازرگانی سینا به صورت آنلاین و تلفنی ارتباط برقرار کنید و هم به این بخش مراجعه نمایید.

آیا می‌توانم تشک رویا را بصورت سفارشی درخواست کنم؟

بله، شما می توانید درخواست سفارشی سازی محصول خود را از مجموعه بازرگانی سینا داشته باشید. پس برای بررسی شرایط و امکانات خرید تشک سفارشی رویا حتما با کارشناسان مجموعه بازرگانی سینا به صورت آنلاین و تلفنی ارتباط برقرار کنید و هم به این بخش مراجعه نمایید.