تشک رویا دیجی کالا 

آشنایی کامل با تشک رویا دیجی کالا 

بررسی تخصصی تشک رویا دیجی کالا 

پیشنهاد ویژه تشک رویا دیجی کالا 

شرایط خرید اقساط تشک رویا دیجی کالا 

طراح سایت فروشگاهی 09109087458 (6)

Memory Layers

طراح سایت فروشگاهی 09109087458 (5)

Orthopedic

طراح سایت فروشگاهی 09109087458 (1)

Eco Materials

طراح سایت فروشگاهی 09109087458 (3)

Double Sized

طراح سایت فروشگاهی 09109087458 (4)

Perfectly Quiet

طراح سایت فروشگاهی 09109087458 (2)

Cooling Top

اندازه تشک رویا استانداردهای مهم اندازه تشک را بدانیم.

سوال مهمی که همیشه قبل از خرید برای ما وجود دارد اندازه تشک است ؟

چه تشکی با چه اندازه ای باید بخریم ؟

به سادگی باید بدانیم تشک ۳ بعد دارد طول عرض و ارتفاع یا ضخامت. تمام شرکت های تولید کننده تشک از جمله کارخانه شرکت تشک رویا باید ابعاد استاندارد را رعایت کنند.

طول تشک رویا : 200 سانتیمتر

ابعاد استاندارد تشک در برند رویا مانند همه برندهای دیگر دارای ۲۰۰ سانتیمتر طول (طول ۲ متر) است.

عرض تشک رویا از 90 تا 200 سانتیمتر

عرض تشک ها به صورت استاندارد دارای اندازه ۹۰ تا ۲۰۰ سانتیمتر است. پس در هنگام خرید با عرض ۹۰ سانتیمتر، عرض ۱۰۰ سانتیمتر، عرض ۱۲۰ سانتیمتر، عرض ۱۴۰ سانتیمتر، عرض ۱۶۰ سانتیمتر، عرض ۱۸۰ سانتیمتر و عرض ۲۰۰ سانتیمتر مواجه خواهید شد.

اندازه تشک

اینکه تشک با چه عرضی بخرید کاملا وابسته به هدف نوع خواب شما دارد.

ارتفاع تشک رویا 17 تا 39 سانتیمتر

ارتفاع استاندارد تشک از ۱7 تا ۳۹ سانتیمتر است که این ارتفاع به عوامل مختلفی از جمله کیفیت تشک، کاربرد تشک و نوع تشک بستگی دارد. اینکه یک تشک چه ضحماتی داشته باشد وابسه به این عوامل است.

تا اینجا به صورت کلی متوجه شده ایم که تشک دارای اندازه استاندارد است و تمام کارخانه های تولید تشک از جمله شرکت تشک رویا باید این استاندارد را رعایت کنند. دقت کنید که عرض و ارتفاع تشک تا ۵ سانتیمتر ممکن است کم و زیاد داشته باشد به خاطر اینکه تولیدات تشک و دستگاه تولید تشک این میزان خطا را خواهد داشت.

انتخاب ابعاد مناسب تشک رویا

پس برای راهنمایی از اندازه تشک و آن تشک استانداردی که شما باید تهیه کنید با کارشناسان ما به صورت رایگان و آنلاین یا تلفنی ارتباط برقرار نمایید.

تشک طبی رویا : تشک مدیکال رویا

اولین سوال که در خرید تشک برای هر فردی پیش می آید این است که اصلا تشک طبی رویا یعنی چه ؟ و اینکه چه تشکی را تشک طبی در نظر بگیریم و چه تشکی تشک غیر طبی است ؟

تشک طبی رویا چگونه است؟

به صورت ساده یادمان باشد که به تشک های که از نوع خاصی اسفنج در آن استفاده شده است و متریال به گونه ایست که می تواند برای افراد اسیب دیده بیشتر استفاده شود تشک طبی گفته می شود.

کارخانه شرکت تشک رویا با تولید اسفنج ویژه برای تشک های طبی تلاش نموده است تا کیفیتی متفاوت از تشک طبی روانه بازار کند. تشک طبی رویا طبق ادعای کارخانه تشک رویا دارای مقاومت بالا و طول عمر زیاد است اما اینکه این مسئله چقدر صحت دارد نیاز به بررسی توسط کارشناسان تخصصی این حوزه دارد.

عموما تمام کارخانه ها از متریال و موادی که در بازار موجود است برای تولید تشک استفاده می کنند اما تشک رویا سالهاست که اسفنج خود را تولید میکند که به علت تیراژ بالای تولید تشک رویا این امر عقلانی به نظر می رسد.

چرا نوع اسفنج به کار رفته در تشک طبی رویا و تشک های مدیکال مهم است ؟

این سوال ازین جهت مهم است که باید بدانیم برای کم شدن نوسان و لرزش روی تشک باید از مواد متریال و اسفنجی در تشک استفاده شود که حرکات ریز و لرزشهای نوسانی غیر قابل لمس را به کمترین حد برساند تا بتوانیم به آن تشک تشک طبی یا مدیکال بگوییم.

هدف تشک طبی رویا یا تشک مدیکال رویا تطابق بهتر با ساختار بدنی و آناتومی ستون مهره است تا بتواند میزان فشار ناشی از وزن و جاذبه را روی ستون مهره کمک کند.

تشک فنر منفصل رویا : تشک فنر پاکتی رویا

تشک فنر منفصل یا تشک فنر پاکتی یا تشک رویا اولترا

کارخانه تشک رویا را شاید بتوانیم اولین شرکتی بدانیم که تشک فنر متصل ارائه داد. البته این نه اختراع کارخانه تشک های رویا است نه ویژگی منحصر به فرد. سالهاست که در دنیا تشک فنر منفصل تولید و ارائه می شوند.

در تشک فنر منفصل یا تشک رویا اولترا تعداد فنرهای داخل تشک بیشتر است. هر فنر در روکش مجزا (شبیه جوراب یا پاکت) قرار داده می شود و در سطح تشک پخش می شود و از مرکز به هم متصل هستند. 

بنابراین با این شیوه هر فنر به صورت مستقل عمل میکند چرا که حرکت فنر وابسته به فنرهای دیگر نیست به همین دلیل به این نوع تشک ها تشک فنر منفصل گفته می شود.

نوع دیگر تشک‌ها تشک فنر متصل است که به آن تشک بونل هم می گویند و در این تشک ها همه فنر ها با هم متصل هستند و حرکت یک فنر روی بقیه فنرها اثر می گذارد و باعث ایجاد نوسان در طول تشک خواهد شد.

دلیل تولید تشک فنر منصل همین بود تا بتوانند حرکات نوسانی ایجاد شده به دلیل فنر دیگر را کم و کمتر کنند پس تشک فنر منفصل ساخته شد. 

در تشک فنر پاکتی یا فنر منفصل اسفنج به روش مختلفی جایگذاری می شود بنابراین درجه سختی تشک ویژه و تشک دارای راحتی متفاوتی نسبت به تشک های دیگر است.

لایه های که در تشک فنر منفصل رویا بکار می رود از نوع ترموباند است و در گردش هوا و کاهش ایجاد عرق و رطوبت می تواند موثر باشد.

در مورد تشک فنر منفصل یا تشک فنر پاکتی یا تشک رویا اولترا سوال بیشتر دارید پس آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان از کارشناسان مجموعه بازرگانی سینا بپرسید.

بونل مترس یا تشک رویا بونل چیست ؟

سریع و ساده باید با انواع تشک و فنر آشنا باشیم اگر جایی به شما گفتند این تشک از نوع تشک بونل است باید بدانید منظور فنر متصل است.

عموما تشک های فنر متصل خصوصا در شرکت تشک رویا به تشک های اقتصادی معروف هستند چرا که نوع تولید و متریال بکار رفته در تشک بونل بگونه‌ایست که برای مشتری هم مقرون به صرفه و ارزان باشد و هم طول عمر بالای داشته باشد.

برند رویا در بیشتر محصولات تشک خود از فنر متصل (تشک بونل رویا) استفاده می کند تا بتواند علاوه بر تولید بیشتر سود بیشتری هم از فروش انواع تشک رویا به دست بیاورد.

علت نامگذاری تشک بونل هیچ مکانیزم تخصصی نیست و فقط وابسته به علاقه تولید کننده تشک رویا این نامگذاری انجام شده است در واقع یک نوع دسته بندی برای تشک های است که با فنر متصل تولید می شوند.

تشک بونل رویا یا تشک فنر متصل رویا دارای خاصیت نوسان و ارتجاع بالایی است و به گفته کارخانه رویا در برابر وزن هم مقاوم است. 

آنچه که باید بدانید این است که قطر فنری که در بدنه تشک بکار گرفته می شود چقدر است که این قطر بستگی به نوع محصول متفاوت است.

تلاش کارخانه رویا این است که بتواند با فنرهای مرغوب تشک های با کیفیت و به صرفه ای را به مشتریان عرضه کند. برای همین منظور سعی شده است تا با نمد و اسفنجی که در داخل تشک بکار گرفته می‌شود علاوه بر حفظ حالت فنر میزان ارتجاع فنر هم تنظیم شود.

آیا تشک فنر متصل رویا یا تشک بونل رویا بخریم یا نخریم این سوال را از کارشناسان ما به صورت رایگان بپرسید.

شرایط متنوع خرید با تخفیف
انتخاب هدفمند تشک رویا