بهترین بررسی مقایسه قیمت خرید تشک خوشخواب اقساط 100% بروز
خرید تشک قسطی اقساط بدون چک و سفته

Memory Layers

Orthopedic

Eco Materials

Double Sized

Perfectly Quiet

Cooling Top

بهترین بررسی مقایسه قیمت خرید تشک خوشخواب اقساط 100% بروز
قیمت خرید تشک خوشخواب

قیمت روز تشک خوشخواب

قیمت با تخفیف تشک خوشخواب

قیمت عیدانه تشک خوشخواب

قیمت آف دکور تشک خوشخواب

قیمت دست دوم تشک خوشخواب

قیمت تعمیرات تشک خوشخواب

قیمت تعویض تشک خوشخواب

خرید تشک خوشخواب اقساط

تشک خوشخواب اقساط

مقایسه قیمت خرید تشک خوشخواب

تشک طبی خوشخواب: تشک مدیکال خوشخواب

اولین سوال که در خرید تشک برای هر فردی پیش می آید این است که اصلا تشک طبی خوشخواب یعنی چه ؟ و اینکه چه تشکی را تشک طبی در نظر بگیریم و چه تشکی تشک غیر طبی است ؟

به صورت ساده یادمان باشد که به تشک های که از نوع خاصی اسفنج در آن استفاده شده است و متریال به گونه ایست که می تواند برای افراد اسیب دیده بیشتر استفاده شود تشک طبی گفته می شود.

کارخانه شرکت تشک خوشخواب با تولید اسفنج ویژه برای تشک های طبی تلاش نموده است تا کیفیتی متفاوت از تشک طبی روانه بازار کند. تشک طبی خوشخواب طبق ادعای کارخانه تشک رویا دارای مقاومت بالا و طول عمر زیاد است اما اینکه این مسئله چقدر صحت دارد نیاز به بررسی توسط کارشناسان تخصصی این حوزه دارد.

عموما تمام کارخانه ها از متریال و موادی که در بازار موجود است برای تولید تشک استفاده می کنند اما تشک خوشخواب سالهاست که اسفنج خود را تولید میکند که به علت تیراژ بالای تولید تشک خوشخواب این امر عقلانی به نظر می رسد.

چرا نوع اسفنج به کار رفته در تشک طبی خوشخواب و تشک های مدیکال مهم است ؟

این سوال ازین جهت مهم است که باید بدانیم برای کم شدن نوسان و لرزش روی تشک باید از مواد متریال و اسفنجی در تشک استفاده شود که حرکات ریز و لرزشهای نوسانی غیر قابل لمس را به کمترین حد برساند تا بتوانیم به آن تشک تشک طبی یا مدیکال بگوییم.

هدف تشک طبی خوشخواب یا تشک مدیکال خوشخواب تطابق بهتر با ساختار بدنی و آناتومی ستون مهره است تا بتواند میزان فشار ناشی از وزن و جاذبه را روی ستون مهره کمک کند.

چرا نوع اسفنج به کار رفته در تشک طبی خوشخواب و تشک های مدیکال مهم است ؟

این سوال ازین جهت مهم است که باید بدانیم برای کم شدن نوسان و لرزش روی تشک باید از مواد متریال و اسفنجی در تشک استفاده شود که حرکات ریز و لرزشهای نوسانی غیر قابل لمس را به کمترین حد برساند تا بتوانیم به آن تشک تشک طبی یا مدیکال بگوییم.

هدف تشک طبی خوشخواب یا تشک مدیکال خوشخواب تطابق بهتر با ساختار بدنی و آناتومی ستون مهره است تا بتواند میزان فشار ناشی از وزن و جاذبه را روی ستون مهره کمک کند.

تشک فنر منفصل یا تشک فنر پاکتی یا تشک خوشخواب

کارخانه تشک خوشخواب اولین کارخانه تشک ایران است و اولین شرکتی که تشک فنر متصل ارائه داد. البته این نه اختراع کارخانه تشک های خوشخواب است نه ویژگی منحصر به فرد. سالهاست که در دنیا تشک فنر منفصل تولید و ارائه می شوند.

در تشک فنر منفصل خوشخواب تعداد فنرهای داخل تشک بیشتر است. هر فنر در روکش مجزا (شبیه جوراب یا پاکت) قرار داده می شود و در سطح تشک پخش می شود و از مرکز به هم متصل هستند. 

بنابراین با این شیوه هر فنر به صورت مستقل عمل میکند چرا که حرکت فنر وابسته به فنرهای دیگر نیست به همین دلیل به این نوع تشک ها تشک فنر منفصل گفته می شود.

نوع دیگر تشک‌ها تشک فنر متصل است که به آن تشک بونل هم می گویند و در این تشک ها همه فنر ها با هم متصل هستند و حرکت یک فنر روی بقیه فنرها اثر می گذارد و باعث ایجاد نوسان در طول تشک خواهد شد.

دلیل تولید تشک فنر منصل همین بود تا بتوانند حرکات نوسانی ایجاد شده به دلیل فنر دیگر را کم و کمتر کنند پس تشک فنر منفصل ساخته شد. 

در تشک فنر پاکتی یا فنر منفصل اسفنج به روش مختلفی جایگذاری می شود بنابراین درجه سختی تشک ویژه و تشک دارای راحتی متفاوتی نسبت به تشک های دیگر است.

لایه های که در تشک فنر منفصل خوشخواب بکار می رود از نوع ترموباند است و در گردش هوا و کاهش ایجاد عرق و رطوبت می تواند موثر باشد.

اگر در مورد تشک فنر منفصل یا تشک فنر پاکتی یا هر مدل تشک خوشخواب سوال بیشتر دارید پس آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان از کارشناسان مجموعه بازرگانی سینا بپرسید.

بونل مترس یا تشک خوشخواب بونل چیست ؟

دانستنی‌ها

سریع و ساده باید با انواع تشک و فنر آشنا باشیم اگر جایی به شما گفتند این تشک از نوع تشک بونل است باید بدانید منظور فنر متصل است.

عموما تشک های فنر متصل خصوصا در شرکت تشک خوشخواب به تشک های اقتصادی معروف هستند چرا که نوع تولید و متریال بکار رفته در تشک این تشکها بگونه‌ایست که برای مشتری هم مقرون به صرفه و ارزان باشد و هم طول عمر بالای داشته باشد.

برند خوشخواب در بیشتر محصولات تشک خود از فنر متصل استفاده می کند تا بتواند علاوه بر تولید بیشتر سود بیشتری هم از فروش انواع تشک خوشخواب به دست بیاورد.

علت نامگذاری تشک هیچ مکانیزم تخصصی نیست و فقط وابسته به علاقه تولید کننده تشک خوشخواب این نامگذاری انجام شده است در واقع یک نوع دسته بندی برای تشک های است که با فنر متصل تولید می شوند.

تشک فنر متصل خوشخواب دارای خاصیت نوسان و ارتجاع بالایی است و به گفته کارخانه رویا در برابر وزن هم مقاوم است. 

آنچه که باید بدانید این است که قطر فنری که در بدنه تشک بکار گرفته می شود چقدر است که این قطر بستگی به نوع محصول متفاوت است.

تلاش کارخانه خوشخواب این است که بتواند با فنرهای مرغوب تشک های با کیفیت و به صرفه ای را به مشتریان عرضه کند. برای همین منظور سعی شده است تا با نمد و اسفنجی که در داخل تشک بکار گرفته می‌شود علاوه بر حفظ حالت فنر میزان ارتجاع فنر هم تنظیم شود.

آیا تشک فنر متصل خوشخواب یا تشک منفصل خوشخواب بخریم یا نخریم این سوال را از کارشناسان ما به صورت رایگان بپرسید.

بهترین بررسی مقایسه قیمت خرید تشک خوشخواب اقساط 100% بروز

اندازه تشک خوشخواب استانداردهای مهم اندازه تشک را بدانیم.

سوال مهمی که همیشه قبل از خرید برای ما وجود دارد اندازه تشک است ؟ چه تشکی با چه اندازه ای باید بخریم ؟

به سادگی باید بدانیم تشک ۳ بعد دارد طول عرض و ارتفاع یا ضخامت. تمام شرکت های تولید کننده تشک از جمله کارخانه شرکت تشک خوشخواب باید ابعاد استاندارد را رعایت کنند.

ابعاد استاندارد تشک در برند خوشخواب مانند همه برندهای دیگر دارای ۲۰۰ سانتیمتر طول (طول ۲ متر) است.

عرض تشک ها به صورت استاندارد دارای اندازه ۹۰ تا ۲۰۰ سانتیمتر است. پس در هنگام خرید با عرض ۹۰ سانتیمتر، عرض ۱۰۰ سانتیمتر، عرض ۱۲۰ سانتیمتر، عرض ۱۴۰ سانتیمتر، عرض ۱۶۰ سانتیمتر، عرض ۱۸۰ سانتیمتر و عرض ۲۰۰ سانتیمتر مواجه خواهید شد.

اندازه تشک

اینکه تشک با چه عرضی بخرید کاملا وابسته به هدف نوع خواب شما دارد.

ارتفاع استاندارد تشک از ۱۹ تا ۳۹ سانتیمتر است که این ارتفاع به عوامل مختلفی از جمله کیفیت تشک، کاربرد تشک و نوع تشک بستگی دارد. اینکه یک تشک چه ضحماتی داشته باشد وابسه به این عوامل است.

تا اینجا به صورت کلی متوجه شده ایم که تشک دارای اندازه استاندارد است و تمام کارخانه های تولید تشک از جمله شرکت تشک خوشخواب باید این استاندارد را رعایت کنند. دقت کنید که عرض و ارتفاع تشک تا ۵ سانتیمتر ممکن است کم و زیاد داشته باشد به خاطر اینکه تولیدات تشک و دستگاه تولید تشک این میزان خطا را خواهد داشت.

پس برای راهنمایی از اندازه تشک و آن تشک استانداردی که شما باید تهیه کنید با کارشناسان ما به صورت رایگان و آنلاین یا تلفنی ارتباط برقرار نمایید.

 

بهترین بررسی مقایسه قیمت خرید تشک خوشخواب اقساط 100% بروز
قیمت خرید تشک خوشخواب

  • قیمت روز تشک خوشخواب

  • قیمت با تخفیف تشک خوشخواب

  • قیمت عیدانه تشک خوشخواب

  • قیمت آف دکور تشک خوشخواب

  • قیمت دست دوم تشک خوشخواب

  • قیمت تعمیرات تشک خوشخواب

  • قیمت تعویض تشک خوشخواب

خرید تشک خوشخواب اقساط

تشک خوشخواب اقساط

مقایسه قیمت خرید تشک خوشخواب

بهترین بررسی مقایسه قیمت خرید تشک خوشخواب اقساط 100% بروز

تاج و باکس خوشخواب

باکس خوشخواب چیست و چه کاربردی دارد ؟ آیا خرید باکس تشک خوشخواب ضروری است ؟

به سادگی باید بدانیم برای استفاده از تشک خوشخواب باید بتوانید آن را در جای مناسبی قرار دهید که علاوه بر ثابت نگه داشتن تشک برای خوابیدن آرام و راحت، ارتفاع مناسب تشک خوشخواب از زمین هم ایجاد شود تا به راحتی بتوانید بخوابید و از روی تشک بلند شوید.

برای همین منظور نسبت به هر تشک می توانید از باکس تشک‌خوشخواب هم استفاده کنید.

بسیاری در ایران به جای استفاده از باکس تشک خوشخواب برای خود طبق سلیقه شخصی و با توجه به دیزاین اتاق خواب تخت خواب یک نفره یا تخت خواب دو نفره طراحی می کنند یا سفارش می دهند.

باکس خوشخواب با طراح های مختلفی ارائه شده است تا بتواند اندکی نیاز زیبایی مشتریان خود را نیز پوشش دهد. برای همین منظور تلاش شده است با پارچه دوزی سه لایه شکلی زیبا و متناسب با نوع تشک هم ایجاد شود.

باکس تشک دارای جنس و ابعاد مختلفی است و برای اینکه بهتر بتوانید باکس مناسب خود را تهیه کنید حتما توصیه میکنیم به صورت رایگان آنلاین و تلفنی از مشاوران ما کمک بگیرید.

در تاج باکس خوشخواب چوب از جنس ام دی اف در رنگهای مختلف بکار رفته است.

به صورت عمومی تاج و باکس خوشخواب از جنس فلز و چوب هستند. در بعضی از باکس پایه چرخشی با جنس پلاستیک بکار برده شده است تا علاوه بر تاثیر در وزن باکس تشک خوشخواب قابلیت حمل و جابجایی نیز ساده باشد.

شما در بازار تشک و باکس تشک‌خوشخواب با انواع مختلفی از باکس با کیفیت تولید متفاوت و اندازه و ابعاد مختلف مواجه خواهید شد. اما چه باکس تشکی برای شما استاندارد و مناسب است باید توسط کارشناسان تخصصی با ۲۰ سال تجربه تشریح و آموزش داده شود.

 

بهترین بررسی مقایسه قیمت خرید تشک خوشخواب اقساط 100% بروز

محافظ تشک خوشخواب

محافظ تشک چیست و چه کارایی دارد و چرا تهیه محافظ تشک خوشخواب در کنار خرید تشک خوشخواب ضروری است.

خب به سادگی باید بدانیم که تشک یک محصول بهداشتی است و برای حفظ تمیزی و دور ماندن از هر نوع میکروب باید از تشک حفاظت کرد. پس علاوه بر بهداشت شخصی برای حفظ بهداشت تشک باید بتوانیم از یک وسیله محافظتی مثل محافظ تشک خوشخواب هم کمک بگیریم.

محافظ تشک می تواند جلوی خیس شدن و ورود آب به تشک را بگیرد. زمانی که تشک خیس شود احتمال رشد قارچ و میکروب درون اسفنج ها و بافت تشک خوشخواب بیشتر خواهد شد.

محافظ تشک خوشخواب علاوه بر حفاظت تشک می تواند در حفظ زیبایی تشک و تخت هم موثر باشد.

محافظ تشک باید قابل شستشو باشد و هر زمان که بدن یا ملحفه کثیف روی آن قرار بگیرد هر چند بار در هفته می توان آن را طبق قواعد شرکت تشک خوشخواب شست و دوباره استفاده کرد.

محافظ تشک‌خوشخواب به دلیل داشتن منفذ در دیواره های خود امکان داشتن گردش هوا را در سطح تشک فراهم می کند و این امر می تواند به حفظ تمیزی و کیفیت تشک خوشخواب کمک نماید.

محافظ تشک هم از طریق فروشگاه آنلاین سینا با کمترین هزینه در ایران برای شما قابل تهیه است.

 

دامنه قیمت محافظ تشک از 100 هزار تا 400 هزار تومان

بهترین بررسی مقایسه قیمت خرید تشک خوشخواب اقساط 100% بروز

آشنایی با کارخانه برند خوشخواب

کارخانه تشک خوشخواب شرکتی پیشتاز در زمینه تولید تشک خواب با نام خوشخواب از سال 1338 کار خود را در خیابان جمهوری تهران شروع کرد که تا اکنون نیز در همان محل مشغول به فعالیت است.

ثبات کاری کارخانه خوشخواب و هدف گذاری برند خوشخواب برای تولید تشک با کیفیت سالهاست که ادامه دارد.

جالب توجه است که از سال 1346 کارخانه بزرگ 18 هزار متر مربعی تشک خوشخواب در تهران خیابان ریاحی مقابل پل فرودگاه تاسیس شد.

برند خوشخواب به واسطه سالها فعالیت و اولین کارخانه تشک در ایران بودن توانسته است با کیفیت محصولات کالای خواب خوشخواب با استقبال زیادی روبرو شود و همین امر باعث گسترش کارخانه با تاسیس 25 هزار متر مربع در البرز شد.

بعد از مدت ها شرکت خوشخواب با راه اندازی سایت تشک خوشخواب محصولات خود را به صورت آنلاین هم به نمایش گذاشت تا علاقمندان به خرید تشک از نمایندگان خوشخواب ایران تا مشتریان بتوانند در کم و کیفت این برند با سابقه باشند.

هدف شرکت خوشخواب همواره ارائه تنوع در محصولات تشک خوشخواب و کالای خواب خوشخواب بوده است. کارخانه تشک خوشخواب به صورت مویرگی در سراسر ایران اقدام به اعطای نمایندگی نموده است و برای خرید باید شما دقت کنید که مدل های تشک‌های خوشخواب را از کدام نمایندگی خریداری می‌کنید. چرا که هر نمایندگی بر اساس توانایی خود خدمات متفاوتی ارائه می دهد.

سوالات متداول درباره تشک خوشخواب

بهترین بررسی مقایسه قیمت خرید تشک خوشخواب اقساط 100% بروز

ممکنه شما هم سوال داشته باشید پس تو قسمت سوالات حتما بپرسید.
  • انگلیسی تشک واژه مترس است
  • تلفظ انگلیسی تشک مَترِس است.
  • املای انگلیسی تشک Mattress است
برند خوشخواب در کارخانه انحصاری به تولید محصولات و کالای خوابی میپردازد که مواد اولیه را تماما خود تولید میکند و این شاخصه نسب به باقی برندها امتیاز محسوب می‌شود. اما اینکه کیفیت تشک این برند چگونه است باید هر مدل را با مدل هم رده و هم قیمت در سایر برندها بررسی نمود.
برای بررسی و مقایسه دقیق هر مدل خوشخواب با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.
هر شرکت وابسته به هدف گذاری در بیزینس و جذب مشتری و وابسته به چرخه تولید خود برای هر محصول قیمت اولیه مشخصی تعیین می‌کند. شرکت خوشخواب چند سالیست تفاوت قیمت و افزایش قیمت تولید را نشان داده است که از نظر بسیاری از خریداران قیمت های اولیه بالاست.
قطعا شما می توانید از طریق فروشگاه بازرگانی سینا کمترین قیمت انواع مدلهای تشک های خوشخواب را بخرید. مجموعه بازرگانی سینا به دلیل داشتن تمام برندهای تشک و خدمات بیشمار توانسته است قیمت اولیه تمام محصولات شرکت خوشخواب را به کمترین حد برساند.
در فروشگاه بازرگانی سینا تمام برندهای تشک یکجا کنار هم گرد آمده است تا شما بتوانید علاوه بر بررسی دقیق و کارشناسی هر محصول بتوانید با مقایسه بین برندها از قیمت تا کیفیت محصول مناسب خود را انتخاب کنید.
بله و قطعا این فکر ایده مناسبی است تا بتوانید تشک مناسب خود را تهیه کنید. لازم است یاد آوری کنیم که فروشگاه اینترنتی بازرگانی سینا تنها فروشگاهی است که امکان مقایسه حضوری و آنلاین را برای خرید تشک فراهم نموده است. پس با مراجعه به فروشگاه حضوری در غرب و شرق تهران امکان تست تمام تشک ها از تمام برندها را خواهید داشت.
در فروشگاه اینترنتی بازرگانی سینا که بزرگترین مرجع تشک و کالای خواب ایران است می توانید با خیال راحت هر نوع تشک را انتخاب کنید. به دلیل ارزان بودن و خدمات بیشمار مجموعه بازرگانی هیچ فروشگاهی قابل رقابت با آن نخواهد بود. 

 

برخلاف آنچه که تمام سایت های فروشگاهی آنلاین تشک می گویند دقت کنید که برای خرید یک تشک اصل فقط داشتن نماد الکترونیک کفایت نمی کند. در واقع نماد الکترونیک فقط برای اخذ درگاه بانکی با هزینه اندک سالیانه اعطا می شود و بسیاری از فروشگاه های آنلاین اخذ این نماد را اعتبار خود می دانند که این کاملا اشتباست.
پس چه باید کرد ؟ دقت کنید که از فروشگاه آنلاینی که خود معرف شرکت و مجموعه بازرگانی ثبت شده است و نمایندگی برندهای تشک را دارد مثل فروشگاه بازرگانی سینا خرید کنید. چرا که فقط در این صورت تضمین ارسال کالای اصل برای شما وجود خواهد داشت.
قیمت یک تشک به عوامل مختلفی از جمله سایز و اندازه تشک، کیفیت مواد و متریال بکار رفته شده در ساختار تشک، نوع فنر تشک و ارتفاع تشک و میزان سفتی اسفنج در هسته مرکزی تشک بستگی دارد.
از بین مدل‌های مختلف می‌توان گفت تشک های طبی خوشخواب قیمت بیشتری دارد. و از بین سایزهای مختلف تشک های دو نفره گران قیمت تر هستند.
بیشتر تشک های محبوب در بازار آنلاین و حضوری تشک را می‌توان در بازه قیمتی بین 3.750.000 تومان تا 7.75۰.۰۰۰ تومان دید.
تمام برند های محبوب تشک در فروشگاه بازرگانی سینا موجود هستند. برند های محبوب تشک عبارتند از برند خوشخواب, برند رویا, برند ویستر, برند سیرن، برند ایپک، برند برن، برند زست, …

بهترین بررسی مقایسه قیمت خرید تشک خوشخواب اقساط 100% بروز