قیمت خرید تشک خوشخواب قسطی ارزانترین قیمت بروز انواع مدلها کمترین قیمت بهترین کیفیت گارانتی اصل و تحویل رایگان در سایت تشک آنلاین با فروش مدلهای تشک خوشخواب

همه آنچه که درباره خرید تشک خوشخواب باید بدانید

مرکز تشک رویا کالای خواب رویا محافظ رویا قسطی ارسال رویا رایگان اولین سایت فروش تشک رویا در ایران بهترین فروشگاه تشک خواب کمترین قیمت تشک رویا خوشخواب خرید قسطی

خرید انواع مدل‌های تشک خوشخواب با تضمین کمترین قیمت + بهترین خدمات + شرایط اقساط بدون بهره + ارسال رایگان

قیمت خرید تشک خوشخواب ارزانترین قیمت خوشخواب بروز قسطی

تشک فنر منفصل یا تشک فنر پاکتی یا تشک خوشخواب

کارخانه تشک خوشخواب اولین کارخانه تشک ایران است و اولین شرکتی که تشک فنر متصل ارائه داد. البته این نه اختراع کارخانه تشک های خوشخواب است نه ویژگی منحصر به فرد. سالهاست که در دنیا تشک فنر منفصل تولید و ارائه می شوند.
در تشک فنر منفصل خوشخواب تعداد فنرهای داخل تشک بیشتر است. هر فنر در روکش مجزا (شبیه جوراب یا پاکت) قرار داده می شود و در سطح تشک پخش می شود و از مرکز به هم متصل هستند.
بنابراین با این شیوه هر فنر به صورت مستقل عمل میکند چرا که حرکت فنر وابسته به فنرهای دیگر نیست به همین دلیل به این نوع تشک ها تشک فنر منفصل گفته می شود.
نوع دیگر تشک‌ها تشک فنر متصل است که به آن تشک بونل هم می گویند و در این تشک ها همه فنر ها با هم متصل هستند و حرکت یک فنر روی بقیه فنرها اثر می گذارد و باعث ایجاد نوسان در طول تشک خواهد شد.
دلیل تولید تشک فنر منصل همین بود تا بتوانند حرکات نوسانی ایجاد شده به دلیل فنر دیگر را کم و کمتر کنند پس تشک فنر منفصل ساخته شد.
در تشک فنر پاکتی یا فنر منفصل اسفنج به روش مختلفی جایگذاری می شود بنابراین درجه سختی تشک ویژه و تشک دارای راحتی متفاوتی نسبت به تشک های دیگر است.
لایه های که در تشک فنر منفصل خوشخواب بکار می رود از نوع ترموباند است و در گردش هوا و کاهش ایجاد عرق و رطوبت می تواند موثر باشد.
اگر در مورد تشک فنر منفصل یا تشک فنر پاکتی یا هر مدل تشک خوشخواب سوال بیشتر دارید پس آنلاین یا تلفنی به صورت رایگان از کارشناسان مجموعه بازرگانی سینا بپرسید.

تشک فنر منفصل رویا یا فنر پاکتی رویا ( تشک رویا اولترا)

قیمت خرید تشک خوشخواب ارزانترین قیمت خوشخواب بروز قسطی

بونل مترس یا تشک خوشخواب بونل چیست ؟

سریع و ساده باید با انواع تشک و فنر آشنا باشیم اگر جایی به شما گفتند این تشک از نوع تشک بونل است باید بدانید منظور فنر متصل است.
عموما تشک های فنر متصل خصوصا در شرکت تشک خوشخواب به تشک های اقتصادی معروف هستند چرا که نوع تولید و متریال بکار رفته در تشک این تشکها بگونه‌ایست که برای مشتری هم مقرون به صرفه و ارزان باشد و هم طول عمر بالای داشته باشد.
برند خوشخواب در بیشتر محصولات تشک خود از فنر متصل استفاده می کند تا بتواند علاوه بر تولید بیشتر سود بیشتری هم از فروش انواع تشک خوشخواب به دست بیاورد.
علت نامگذاری تشک هیچ مکانیزم تخصصی نیست و فقط وابسته به علاقه تولید کننده تشک خوشخواب این نامگذاری انجام شده است در واقع یک نوع دسته بندی برای تشک های است که با فنر متصل تولید می شوند.
تشک فنر متصل خوشخواب دارای خاصیت نوسان و ارتجاع بالایی است و به گفته کارخانه رویا در برابر وزن هم مقاوم است.
آنچه که باید بدانید این است که قطر فنری که در بدنه تشک بکار گرفته می شود چقدر است که این قطر بستگی به نوع محصول متفاوت است.
تلاش کارخانه خوشخواب این است که بتواند با فنرهای مرغوب تشک های با کیفیت و به صرفه ای را به مشتریان عرضه کند. برای همین منظور سعی شده است تا با نمد و اسفنجی که در داخل تشک بکار گرفته می‌شود علاوه بر حفظ حالت فنر میزان ارتجاع فنر هم تنظیم شود.
آیا تشک فنر متصل خوشخواب یا تشک منفصل خوشخواب بخریم یا نخریم این سوال را از کارشناسان ما به صورت رایگان بپرسید.

تشک فنر متصل رویا تشک بونل رویا ، تشک رویا بونل فنر متصل