هر آنچه نیاز است درباره تشک خوشخواب بدانیم

کارخانه ای با همت و پشتکار مدیریت شرکت تشک خوشخواب در سال ۱۳۳۸در محل فعلی دفتر شرکت واقع در خیابان جمهوری تهران شروع به کار کرد.
هدف از شکل گیری این مجموعه، تولید تشک هایی با بهترین کیفیت در کشور بود که این مهم به لطف پروردگار و تلاش نیروهای کارآزموده و فعال، تحقق یافت.در سال ۱۳۴۶ با گسترش میزان تقاضای مشتریان، کارخانه ای به وسعت ۱۸۰۰۰ متر مربع واقع در خیابان ریاحی روبروی پل فرودگاه احداث شد. استقبال بسیار خرید تشک خوشخواب، مدیریت این مجموعه را بر آن داشت تا با افتتاح و گسترش کیفی و کمی تولید تشک و تجهیز مجموعه با ماشین آلات روز اروپا در مساحتی بالغ بر ۲۵۰۰۰ متر مربع سالن واقع در شهر صنعتی البرز به ارائه کیفیت مطلوب تولید بپردازد.که همین امیر باعث رشد و پیشرفت روز افزون این شرکت شده و باتوجه به این پشترفت ها خدمات الکترونیکی و فروش اینترنتی شرکت خوشخواب اقدام به تهیه و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نموده است تا مشتریان علاقمند به تهیه تشک بصورت آنلاین قابلیت سفارش ، پرداخت بها و دریافت سریع محصولات خریداری شده را داشته باشند که این امر سهولت کار خرید را دوچندان میکند.

 

محصولات تشک خوشخواب :

شرکت تشک خوشخواب بر حسب تنوع درخواست مشتریان ، شروع به تولید انواع تشک ها در سایز های مخلتف برای افراد در سنین مختلف نموده است. که استقبال قابل توجهی داشته که باعث رشد روز افزون کارخانجات این شرکت شده است .

برای مشاهده محصولات تشک خوشخواب اینجا کلیک کنید.

 

واحد های کیفی شرکت خوشخواب:

هم اکنون شرکت تشک خوشخواب، دربر دارنده واحدهای کیفی به شرح ذیل میباشد:

  • سالنهای پنبه زنی
  • سالنهای اسکلت زنی نوار بافی، رویه دوزی
  • سالنهای نجاری، فنر زنی
  • سالنهای طناب بافی، لحاف دوزی
  • سالنهای تولید سرویس های ملحفه، پد
  • سالنهای آزمایشگاهی