تاریخچه تشک خوشخواب

تاریخچه تشک خوشخواب

تاریخچه تشک خوشخواب

هر آنچه نیاز است درباره تشک خوشخواب بدانیم

کارخانه ای با همت و پشتکار مدیریت شرکت تشک خوشخواب در سال 1338در محل فعلی دفتر شرکت واقع در خیابان جمهوری تهران شروع به کار کرد.
هدف از شکل گیری این مجموعه، تولید تشک هایی با بهترین کیفیت در کشور بود که این مهم به لطف پروردگار و تلاش نیروهای کارآزموده و فعال، تحقق یافت. در سال 1346 با گسترش میزان تقاضای مشتریان، کارخانه ای به وسعت 18000 متر مربع واقع در خیابان ریاحی روبروی پل فرودگاه احداث شد.

استقبال بسیار خرید تشک خوشخواب، مدیریت این مجموعه را بر آن داشت تا با افتتاح و گسترش کیفی و کمی تولید تشک و تجهیز مجموعه با ماشین آلات روز اروپا در مساحتی بالغ بر 25000 متر مربع سالن واقع در شهر صنعتی البرز به ارائه کیفیت مطلوب تولید بپردازد که همین امیر باعث رشد و پیشرفت روز افزون این شرکت شده و باتوجه به این پشترفت ها خدمات الکترونیکی و فروش اینترنتی شرکت خوشخواب اقدام به تهیه و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نموده است تا مشتریان علاقمند به تهیه تشک بصورت آنلاین قابلیت سفارش ، پرداخت بها و دریافت سریع محصولات خریداری شده را داشته باشند که این امر سهولت کار خرید را دوچندان می‌کند.

 

تاریخچه تشک خوشخواب

محصولات تشک خوشخواب :

شرکت تشک خوشخواب بر حسب تنوع درخواست مشتریان ، شروع به تولید انواع تشک ها در سایز های مخلتف برای افراد در سنین مختلف نموده است. که استقبال قابل توجهی داشته که باعث رشد روز افزون کارخانجات این شرکت شده است.

برای مشاهده محصولات تشک خوشخواب اینجا کلیک کنید.

 

تاریخچه تشک خوشخواب

واحد های کیفی شرکت خوشخواب:

هم اکنون شرکت تشک خوشخواب، دربر دارنده واحدهای کیفی به شرح ذیل می‌باشد:

  • سالنهای پنبه زنی
  • سالنهای اسکلت زنی نوار بافی، رویه دوزی
  • سالنهای نجاری، فنر زنی
  • سالنهای طناب بافی، لحاف دوزی
  • سالنهای تولید سرویس های ملحفه، پد
  • سالنهای آزمایشگاهی

تاریخچه تشک خوشخواب

. .

تاریخچه تشک خوشخواب

5 ستاره و جایزه page