خرید تشک آنلاین

روش افراد موفق برای شروع یک روز کاری

روش روزانه افراد موفق در شروع یک روز کاری

در مقاله قبلی چند مورد از مواردی که انسان های موفق بعد از بیدار شدن و قبل از شروع یک روز کاری انجام می دهند صحبت کردیم که مهمترین آنها استفاده از کالای خواب مناسب و خرید تشک طبی متناسب با شرایط جسمانی شما بود. تشک طبی تاثیر زیادی بر روی سلامت جسمانی شما دارد و فرقی ندارد که تشک خارجی و یا تشک ایرانی مورد استفاده شما باشد . تنها تفاوت آنها در این است که وقتی تشک را از تولیدکنندگان ایرانی مانند تشک رویا و یا تشک خوشخواب تهیه میکنید میتوانید از گارانتی آنها راحتتر استفاده کنید این امر به این معنی نیست که تشک های خارجی این مزیت را ندارند بلکه در داخل کشور دسترسی به خدمات پس از فروش به راحتی انجام می پذیرد.

به هر حال در ادامه بحث روش افراد موفق انجام میدهند در این مقاله به بحث درباره موارد دیگر میپردازیم:

عادت-های-روزانه-افراد-موفق-_-هاو-کن-یو-12.jpg

برای دوش اول صبح آب سرد را انتخاب کنید

برای مثال خوب است که بدانید آنتونی رابینز روزش را یک شیرجه در آب ۱۴ درجه‌ی سانتیگراد شروع می‌کند. آیا میدانید دلیل این کار او در چیست؟شناور بودن در آب خنک مفید برای جسم و ذهن است. تکرار در انجام این حرکت منجر به تقویت بلندمدت سیستم ایمنی، غدد لنفاوی، گردش خون و دستگاه گوارش می‌شودو نتیجه ای که بهمراه دارد بالا رفتن کیفیت روند زندگی است. آب سرد در تماس با بدن باعث افزایش سوخت و ساز بدن میشود و همین امر کاهش وزن را بهمراه دارد. تحقیقات نشان داده زمانی که وزن بدن متعادل باشد و سبک وزن باشید مغز و ذهنتان به خوبی و در مسیر عالی کار میکند و روحیه عالی تری دارید.

بدون ‌شک در شروع از رفتن زیر دوش آب سرد می‌ترسید. اگر قبلا این کار را امتحان کرده باشید احتمالا خودتان را به یاد می‌آورید که مردد در کنار دوش ایستاده‌اید. شاید از خیر آن گذشته و آن را به فردا موکول کرده باشید و سپس آب داغ را باز کرده‌اید. شاید هم به زیر دوش پریده‌اید اما بی‌درنگ آب داغ را زیاد کرده‌اید.

روشی که میتواند در این راه به شما کمک کند این است که به این قضیه مثل پریدن بیکباره درون آب استخر نگاه کنیم. ورود نرم نرمک به استخر آب یخ مرگ آهسته و دردناک است.  شما باید بپرید داخل آب. پس از ۲۰ ثانیه، همه چیز برایتان به صورت عادی در می آید. دوش آب سرد هم به همین ترتیب است. زمانی که بدنتان را بیکباره زیر دوش ببرید، احتمالا چند ثانیه‌ اول قلب‌تان تند می‌زند اما پس از ۲۰ ثانیه دمای بدنتان خود را با دمای آب سازگاری میدهد.

این روش در تقویت اراده‌، خلاقیت و انگیزه‌ی من بسیار تاثیر بسیاری داشت. زیر دوش در حالی که قطرات آب پوستم را لمس می‌کنند، کاهش تنفس و کسب آرامش را تمرین می‌کنم. بعد از رسیدن به آرامشی دلپذیر، احساس شادی و انگیزشی فوق‌العاده می‌کنم، ایده های بسیار عالی به دهنم خطور می کند و حتی انگیزه بسیار بالایی را برای عملی کردن آنها در من ایجاد میشود.

View this post on Instagram

A post shared by خرید تشک وکالای خواب (@sinatrade) on

مطالعه مطالب روحیه ‌بخش

با کمی دقت در روش های زندگی اطرافیان و جامعه به این نتیجه میرسیم که افراد معمولی همیشه به دنبال مسائل حاشیه ای و سرگرم کننده هستند اما افراد موفق همیشه مطالب آموزشی را دنبال میکنند و همیشه و هر لحظه در حال یادگیری هستند. این دسته افراد در هفته حداقل یک کتاب میخوانند. من با گوش دادن به کتاب‌های صوتی در مسیر دانشگاه و در محوطه‌ی آن به راحتی هفته‌ای یک کتاب را تمام می‌کنم.

مطالعه‌ی مطالب انگیزه‌بخش و سازنده به مدت ۱۵ تا ۳۰ دقیقه در هر صبح، تغییرات مثبتی در شما ایجاد می‌کند. این کار وضعیت بدن شما را در بهترین حالت خود برای عمل به کارهای روزانه قرار می دهد.

تکرار در گوش دادن کتاب صوتی و یا خواندن حداقل 15 صفحه از یک کتاب مفید در روز باعث میشود در بلند مدت شما چندین کتاب را خوانده باشید و در زمینه های مختلف کسب اطلاعات کرده باشید که همین امر دلیل میشود که دنیا را متفاوت ببینید و با مسائل مختلف ارتباط بگیرید.

داشتن یک چشم‌انداز از زندگی

داشتن هدف یک امر ضروری و لازم است کوتاه مدت یا بلند مدت فرقی ندارد حتما آن ها را مکتوب کنبد. اختصاص دادن حتی چند دقیقه برای مرور این چشم‌انداز شما را در مسیر درست قرار می‌دهد. اهدافتان را هر روز مرور کنید این کار باعث میشود هر روز به آنها فکر کنید و راه حل های جدیدی برای رسیدن به آنها پیدا کنید.

دستیابی به اهداف، یک علم است. پیچیدگی یا ابهامی در این باره وجود ندارد. فارغ از اینکه اهداف‌تان چقدر بزرگ هستند، با پیروی از یک الگوی ساده به آنها می‌رسید. نکته‌ی مهم نوشتن و مرور هرروزه‌ی آنها است.

 

هر روز یه قدم به سوی اهداف‌تان بروید

تقویت اراده مانند تقویت عضلات در ورزش است . اگر فشار زیاد در زمان کمک به آن وارد شود خیلی روز خسته و نا امید می شوید. باید این مسیر را آهسته اما پیوسته طی کنیم. توانایی ما برای گرفتن تصمیمات قاطع در طول زمان کاهش می‌یابد. هر چه تعداد تصمیماتی که می‌گیرید بیشتر باشد، کیفیت و قاطعیت شما کمتر می‌شود اراده‌تان سست میشود زیرا نمیدانید روی کدام یکاز اهدافتان تمرکز کنید.

در نتیجه باید برنامه ریزی داشته باشیم و برای کارهای مهم و اساسی را در اولویت قرار دهیم. در غیر این صورت، آن کارها هیچ وقت به انجام نمی‌رسند. در پایان روز که خسته هستید هزاران دلیل برای سپردن کار امروز به فردا پیدا می‌کنید.

پس این شعار را سرلوحه‌ی خود قرار دهید: «دشوارترین را اول انجام بده.» کاری را که باید انجام دهید، انجام بدهید. فردا دوباره این کار را تکرار کنید. اگر هر روز تنها یک گام در جهت اهداف بزرگ‌تان بردارید، خیلی زود متوجه می‌شوید اهداف‌تان آنقدرها هم بزرگ نبوده‌اند.

نتیجه‌گیری: ثبات قدم داشته باشید

با داشتن برنامه، کارهای مهمتر در اول انجام میشوند و الباقی روز را میتوانید به کار های کوچکتر بپردازید که مطمئنا بسیار ضروری هستند و همین روند شما را در مسیر موفقیت قرار میدهد.

چون کارهای مهم را انجام داده‌اید با روحیه‌ی بهتری به زندگی ادامه ‌می‌دهید. بهتر کار می‌کنید، روابط اجتماعی بهتر، شادی و اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. همچنین جسورتر و شجاع ‌تر خواهید بود و دید شفاف‌تری خواهید داشت. به این ترتیب است که زندگی شما تغییر خواهد کرد.

هرچند همیشه همه چیز خوب پیش نمیرود و گاهی با موارد ناخوشایند زندگی هم روبرو میشوید اما مهم است که بدانید به هدفتان پایدار هستید و چه سختی و چه آسانی هیچکدام پیادار نیستند. خیلی زود متوجه میشوید به چیزی که مود علاقه تان است رسیدهاید و در حال انجام کار مورد علاقه تان هستید. رابطه‌های‌تان قدرتمند، معنادار، عمیق و لذت‌بخش می‌شود. شما به رهایی و برکت می‌رسید و جهان و کائنات به روش‌های عالی در حال پاسخ دادن به شما هستند.

5 ستاره و جایزه post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *